• In English
 • Уряд прийняв рішення подати на ратифікацію Протокол між урядами України і Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між двома державами про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна.

  Положення зазначеного Протоколу повністю відповідають модельній Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку щодо податків на доходи і капітал, якими передбачено:

  - розширення терміну “резидент” відповідно до положень модельної Конвенції ОЕСР;

  - оподаткування дивідендів за ставкою 5% — якщо фактичним власником дивідендів є компанія (інша ніж партнерство), яка володіє безпосередньо щонайменше 20% капіталу компанії, що сплачує дивіденди та підвищення    ставки з 10% до 15% - в усіх інших випадках;

  - збільшення розміру ставки оподаткування процентів — з 0 % до 5%;

  - збільшення розміру ставки оподаткування роялті — з 0 % до 5%;

  - нову редакцію статті щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей Договірних Сторін щодо обміну податковою інформацією.

  Розпорядження прийняте з метою здійснення усіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеним Протоколом.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 вересня 2019 р. № 763-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Протокол між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року, вчинений 9 жовтня 2017 р. у м. Лондоні.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 27