• In English
 • Уряд прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом України та Урядом Держави Катар про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї.

  Рішення прийняте для здійснення усіх внутрішніх державних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеною Угодою, яку було вчинено 20 березня 2018 року в м. Доха.

  Положення даного міжнародного документа і відповідного Протоколу повністю відповідають модельній Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку щодо податків на доходи і капітал, якими передбачено: 

  - оподаткування дивідендів — загальна ставка 10%; 5% — для дивідендів, які отримує компанія, що володіє не менше ніж 10% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;

  - оподаткування процентів та роялті — загальна ставка 10%; 5% — в інших випадках; 

  - стаття щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 03 жовтня 2018 р. № 704-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Урядом України та Урядом Держави Катар про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Урядом України та Урядом Держави Катар про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протокол до неї, вчинені 20 березня 2018 р. у м. Доха.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27