• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між урядами України та Республіки  Молдова про спільний  контроль  осіб, транспортних  засобів, товарів та предметів  у спільних  пунктах  пропуску  через українсько-молдовський державний кордон, вчинену 6 жовтня 2017 року у м. Кишиневі.

  Це забезпечить здійснення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою, передбачених Законом України «Про міжнародні договори України».

  Прийняття рішення сприятиме набранню чинності Угодою та подальшому розвитку добросусідських відносин між двома країнами, а також розвитку соціально-економічної ситуації в зазначеному регіоні, забезпечення дотримання режиму українсько-молдовського державного кордону й поліпшення умов для його перетинання.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 лютого 2018 р. № 70-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон, вчинену 6 жовтня 2017 р. у м. Кишиневі.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29