• In English
 • Кабінет Міністрів прийняв рішення подати на ратифікацію Протокол про внесення змін до Угоди між урядами України і Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доход і майно.

  Положення зазначеного Протоколу повністю відповідають модельній Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку щодо податків на доходи і капітал, якими передбачено:

  - розширення терміну “резидент” відповідно до положень модельної Конвенції ОЕСР;

    - нову редакцію статті щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці;

  - нову статтю відносно допомоги у стягненні податків, згідно з якою Договірні Держави надаватимуть одна одній допомогу у стягненні податкових заборгованостей.

  Розпорядження прийняте з метою здійснення усіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності зазначеним Протоколом.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 вересня 2019 р. № 760-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доход і майно

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Протокол між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доход і майно, вчинений 9 жовтня 2017 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 27