• In English
 • Уряд прийняв рішення про подання на ратифікацію Верховною Радою України Протоколу між урядами України та Великобританії про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони.

  Зазначений Меморандум ратифіковано Законом України від 17 грудня 2008 р. № 686.

  У зв’язку з введенням в дію у Великій Британії нової системи ступенів обмеження доступу виникла необхідність внесення змін до Меморандуму.

  Враховуючи зазначене, 17 листопада 2017 р. у м. Лондоні та 20 лютого 2018 р. у м. Києві підписано Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони.

  Укладення Протоколу має за мету приведення положень Меморандуму у відповідність до вимог чинного законодавства України та Великобританії з метою забезпечення паритетності умов взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у ході співпраці в оборонній сфері.

  Відповідно до статей 2, 32 Закону України “Про державну таємницю” та статті 9 Закону України “Про міжнародні договори України” зазначений міжнародний договір підлягає ратифікації.

  Ратифікація Протоколу є виконанням Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання цим міжнародним договором чинності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1086-р
  Київ
  Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони

  Подати на ратифікацію Верховною Радою України Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони, вчинений 17 листопада 2017 р. у м. Лондоні та 20 лютого 2018 р. у м. Києві.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29