• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік.

  Рішення прийнято з метою забезпечення у повних обсягах виплат коштів домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та надання інших відомостей під час проведення обстеження умов їх життя за підсумками 4-х квартальних інтерв’ю 2018 року.

  Перерозподіл видатків здійснено шляхом зменшення обсягу видатків за бюджетною програмою “Статистичні спостереження та переписи” на суму 236,8 тис. грн. та відповідного їх збільшення за програмою “Щоквартальна плата домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та інших відомостей під час проведення умов їх життя”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 972-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 1207020 “Статистичні спостереження та переписи” на суму 236,8 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 1207030 “Щоквартальна плата домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та інших відомостей під час проведення обстеження умов їх життя” на суму 236,8 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству економічного розвитку і торгівлі погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67