• In English
 • На базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проводитиметься підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації працівників мобілізаційних підрозділів та працівників з питань мобілізаційної роботи органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

  Уряд прийняв відповідну постанову з метою упорядкування зазначеного питання. Положення акта планується застосовувати з 1 січня 2020 року.

   Програми навчання розроблятимуться Університетом за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Фінансування здійснюватиметься  за рахунок коштів Державного бюджету України, призначених для фінансування заходів з мобілізаційної підготовки галузей національної економіки України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 719
  Київ
  Про підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації (в розрізі галузей національної економіки) працівників мобілізаційних підрозділів та працівників з питань мобілізаційної роботи органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій проводити на базі державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за програмою, розробленою Університетом за погодженням з державним замовником — Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

  2. Фінансування заходів з підвищення кваліфікації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, призначених для фінансування заходів з мобілізаційної підготовки галузей національної економіки.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 640-010.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29