• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 лютого 2024 р. № 135-р
  Київ
  Про підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту для реалізації Програми екстреного відновлення (Фаза 3), Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей і Протоколу обговорень до зазначеної Угоди

  1. Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту для реалізації Програми екстреного відновлення (Фаза 3), Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей і Протоколу обговорень до зазначеної Угоди.

  2. Уповноважити заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури з питань європейської інтеграції Юрченко Анну Станіславівну на підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту для реалізації Програми екстреного відновлення (Фаза 3), Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей і Протоколу обговорень до зазначеної Угоди.

  3. Визначити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури відповідальним за виконання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання Уряду України гранту для реалізації Програми екстреного відновлення (Фаза 3), Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей і Протоколу обговорень до зазначеної Угоди.


  Прем’єр-міністр України                                                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21