• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 квітня 2024 р. № 346-р
  Київ
  Про підписання Мирової угоди між Європейською мовною спілкою, з однієї сторони, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та акціонерним товариством “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, з іншої сторони

  1. Схвалити проект Мирової угоди між Європейською мовною спілкою, з однієї сторони, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та акціонерним товариством “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, з іншої сторони.

  Уповноважити Голову Державного комітету телебачення і радіомовлення Наливайка Олега Ігоровича підписати зазначену Мирову угоду.

  2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення разом з акціонерним товариством “Національна суспільна телерадіокомпанія України” забезпечити перерахування протягом трьох календарних днів до загального фонду державного бюджету в гривневому еквіваленті коштів, які будуть повернуті Європейською мовною спілкою на рахунок акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” після підписання Мирової угоди, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

  3. Визнати такими, що втратили чинність:

  абзац другий пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 р. № 568 “Деякі питання підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення”;

  абзац четвертий пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 571 “Про здійснення заходів з підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу “Євробачення” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 64, ст. 2154).

  Прем’єр-міністр України                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49