• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 березня 2024 р. № 246-р
  Київ
  Про підписання Додаткової угоди № 2 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва “Україна — Польща — Білорусь 2014—2020 роки”

  1. Схвалити проект Додаткової угоди № 2 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування спільної операційної програми прикордонного співробітництва “Україна — Польща — Білорусь 2014—2020 роки”.

  Уповноважити Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Стефанішину Ольгу Віталіївну підписати зазначену Додаткову угоду.

  2. Взяти до відома, що внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Європейська Комісія відповідно до заяви від 4 березня 2022 р. про повне виконання всіх обмежувальних заходів Європейського Союзу та з урахуванням Регламенту (ЄС) від 9 листопада 2022 р. № 2022/2192 призупинила співпрацю з Російською Федерацією та Республікою Білорусь у рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства.


            Прем’єр-міністр України                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 85