• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Протоколу між урядами України та Грузії про внесення змін до Угоди між двома країнами про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року.

  Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на його підписання.

  Протокол створює правові підстави для запровадження положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження у площину торговельних відносин між Україною та Грузією.

  Регіональна конвенція є інструментом, який встановлює ідентичні правила походження товарів, що застосовуються в рамках угод про вільну торгівлю між її Договірними Сторонами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 січня 2019 р. № 13-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року

  Схвалити проект Протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27