• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

  Положеннями проекту Угоди передбачається, що громадяни двох країн, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом і перебувати без віз на території держави іншої Договірної Сторони за умови, що строк їхнього перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

  Також пропонується скасувати довгострокові візи для громадян України та Республіки Північна Македонія, які в’їжджають на територію іншої держави у зв’язку з працевлаштуванням, навчанням, возз’єднанням сім’ї або імміграцією, а також скасувати плату за оформлення інших довгострокових віз.

  Про дату початку застосування положень Угоди буде повідомлено додатково.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 270-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян

  Схвалити проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Північна Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

  Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Македонія Задорожнюк Наталію Іванівну підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27