• In English
 • Уряд схвалив проект  Угоди про фінансування заходу “Програма розширення контактів між людьми: Дім Європи”. Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова уповноважено на її підписання.

  Угода дозволить залучити допомогу Європейського Союзу в обсязі 18 млн. євро для просування контактів між людьми з ЄС та українським суспільством з метою обміну найкращими практиками та сприяння взаєморозумінню. Допомога надаватиметься за чотирма напрямами:

  професійний обмін для короткострокового професійного стажування у країнах-членах ЄС, у першу чергу, завдяки існуючим програмам та проектам держав-членів;

  підтримка програмного та інформаційного центру “Дім Європи”, який керуватиме програмами співпраці, діалогу та обміну, а також забезпечуватиме синергію з існуючими програмами ЄС та спеціальними програмами держав-членів;

  створення спеціального вікна для розширення можливостей щодо участі України у програмі Erasmus+;

  забезпечення відшкодування в обсязі до 50 % від суми внесків України до програми ЄС “Креативна Європа” на 2018—2020 роки.

   

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 1028-р
  Київ
  Про підписання Угоди про фінансування заходу “Програма розширення контактів між людьми: Дім Європи”

  Схвалити проект Угоди про фінансування заходу “Програма розширення контактів між людьми: Дім Європи”.

  Уповноважити першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Нефьодова Максима Євгеновича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55