• In English
 • З метою підписання Меморандуму (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй про проведення в Україні регіонального семінару задля підтримки другого циклу Регулярного процесу з питань оцінки стану морського середовища, включаючи соціально-економічний аспект, Урядом прийнято відповідне розпорядження.

  Зазначене сприятиме відновленню потужностей у сфері морських досліджень та міжнародного іміджу України як морської держави.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 983-р
  Київ
  Про підписання Меморандуму (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй про проведення в Україні регіонального семінару задля підтримки другого циклу Регулярного процесу з питань оцінки стану морського середовища, включаючи соціально-економічний аспект

  Схвалити проект Меморандуму (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй про проведення в Україні регіонального семінару задля підтримки другого циклу Регулярного процесу з питань оцінки стану морського середовища, включаючи соціально-економічний аспект.

  Уповноважити Постійного представника України при Організації Об’єднаних Націй Єльченка Володимира Юрійовича підписати зазначений Меморандум.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73