• In English
 • Кабінет Міністрів України схвалив проект Угоди (у формі обміну листами) між урядами України та Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України.

  Підписати Угоду уповноважено Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

  Укладання Угоди створює правову основу для реалізації проекту, в рамках якого Уряд України в особі Міністерства охорони здоров’я України за рахунок безоплатної допомоги Уряду Китайської Народної Республіки отримає сучасне медичне обладнання для лікарень Херсонської, Івано-Франківської, Вінницької, Запорізької та Дніпропетровської областей.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 січня 2019 р. № 22-р
  Київ
  Про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України

  Схвалити проект Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73