• In English
 • Кабінет Міністрів України схвалив Угоду (у формі обміну листами) між урядами України та Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання.

  Підписати Угоду Кабінет Міністрів уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича.

  Укладання Угоди створює правову основу для реалізації проекту з надання спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 січня 2019 р. № 24-р
  Київ
  Про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання

  Схвалити проект Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75