• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди (у формі обміну нотами) між урядами України та Сполучених Штатів Америки про надання Українській Стороні товарів військового призначення та послуг і уповноважив Міністра оборони Степана Полторака на її підписання.

  Метою Угоди є створення необхідної договірно-правової бази для розвитку співпраці між сторонами стосовно надання на грантовій основі оборонних товарів, пов’язаної з ними підготовки та інших послуг оборонного призначення Сполученими Штатами Америки Україні.

  Це сприятиме збільшенню не тільки переліку товарів військового призначення та послуг, які можуть передаватися Україні, а також розширить джерела фінансування відповідної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 389-р
  Київ
  Про підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про надання Українській Стороні товарів військового призначення та послуг

  Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про надання Українській Стороні товарів військового призначення та послуг.

  Уповноважити Міністра оборони Полторака Степана Тимофійовича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29