• In English
 • Урядом схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України “Про підписання Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль”. Підписати Угоду уповноважено Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

  Положення проекту Угоди відповідають стандартам СОТ і зобов’язанням сторін в цій міжнародній організації, забезпечують поглиблення економічного співробітництва, зокрема лібералізацію та спрощення правил торгівлі промисловими, сільськогосподарськими товарами.

  З огляду на набуття Україною повноправного членства в Регіональній конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, Угода містить положення застосування Конвенції для цілей визначення походження товарів, яка створює додаткові можливості для нарощування експорту української продукції.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 893-р
  Київ
  Про підписання Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль

  Схвалити проект Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду із заявою такого змісту:

  “Дія цієї Угоди не поширюється на тимчасово окуповані внаслідок збройної агресії Російської Федерації території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також Донецької та Луганської областей до повного відновлення на зазначених територіях України конституційного ладу.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27