• In English
 • Уряд уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва підписати Угоду про фінансування заходу “Підтримка громадянського суспільства та культури”, що дозволить залучити допомогу Європейського Союзу в обсязі 10 млн. євро для підвищення життєздатності та спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) і закладів культури сприяти розвитку підзвітних, прозорих та демократичних інституцій, соціальному та економічному розвитку, а також запобіганню насильницьким конфліктам.

  Очікується досягнення таких конкретних цілей:

  підвищення спроможності українських ОГС виконувати свої ролі як незалежних суб'єктів у секторах, визначених у Програмі стратегічної допомоги, Дорожній карті ЄС для взаємодії з громадянським суспільством в Україні на період 2018-2020 рр.;

  розвиток спроможності українського сектору культури і творчості та сприяння розвитку творчих і культурних діячів;

  забезпечення сталості сектору культури та творчості в Україні через рівний та прозорий доступ до державного фінансування, що здійснюється через Український культурний фонд.

  Підписання Угоди очікується у рамках проведення саміту Україна-ЄС, який відбудеться  8 липня у Києві.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 481-р
  Київ
  Про підписання Угоди про фінансування заходу “Підтримка громадянського суспільства та культури”

  Схвалити проект Угоди про фінансування заходу “Підтримка громадянського суспільства та культури”.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55