• In English
 • Уряд уповноважив Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка підписати Угоду про фінансування “U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку — друга фаза”. Підписання Угоди дозволить залучити допомогу Європейського Союзу в обсязі 40 млн. євро для продовження удосконалення процесу формування політики та розширення спроможностей для ефективного багаторівневого управління й стимулювання реалізації реформи децентралізації.

  Допомога сприятиме:

  узгодженню секторальних реформ із загальним процесом децентралізації;

  кращій обізнаності громадян щодо реформи децентралізації та регіональної політики;

  посиленню вертикальних та горизонтальних координаційних механізмів для впровадження реформи децентралізації та відповідної регіональної політики.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 червня 2019 р. № 447-р
  Київ
  Про підписання Угоди про фінансування “U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку — друга фаза”

  Схвалити проект Угоди про фінансування “U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку ­— друга фаза”.

  Уповноважити Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
  Зубка Геннадія Григоровича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55