• In English
 • Уряд уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва на підписання Угоди про фінансування Річної програми дій 2018 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, що дозволить залучити допомогу ЄС на фінансування проекту «Безпечне поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами, Компонент А» в обсязі 5,7 млн. євро.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 622-р
  Київ
  Про підписання Угоди про фінансування Річної програми дій 2018 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу

  Схвалити проект Угоди про фінансування Річної програми дій 2018 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55