• In English
 • Уряд схвалив проект Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube - CCI 2014TC16M6TN001).  Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванну Климпуш-Цинцадзе уповноважено на її підписання.  Підписання Угоди створить правові підстави для участі українських партнерів у зазначеній програмі та фінансування відібраних на конкурсній основі проектів.  Заходи, які мають бути здійснені під час її виконання, передбачають реалізацію проектів транскордонного співробітництва, спрямованих на соціально-економічний розвиток української частини Дунайського регіону (Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська та Закарпатська області).  Нагадаємо, програма є фінансовим інструментом підтримки політики інтеграції у Дунайському регіоні у 4 сферах, які поєднали 11 пріоритетів Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а саме: інноваційність та соціальна відповідальність, навколишнє середовище та культурна відповідальність, покращення інфраструктурних зв'язків та енергоефективність, ефективне урядування. 

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 01 грудня 2017 р. № 869-р
  Київ
  Про підписання Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube — CCI 2014TC16M6TN001)

  Схвалити проект Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V - BDanube — CCI 2014TC16M6TN001).

  Уповноважити Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе Іванну Орестівну підписати зазначену Угоду.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 52