• In English
 • Уряд схвалив проект Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи” та надав повноваження Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич її підписати.

  Прийняття акта дозволить підписати відповідну Угоду та забезпечить створення дієвого механізму для успішної реалізації освітнього проекту “Фінська підтримка реформи української школи”.

  Уряд Фінляндської Республіки запропонував надати технічну допомогу Україні для підтримки реформування загальної середньої освіти.

  Реалізація проекту технічної допомоги у сфері освіти між Фінляндською Республікою та Україною матиме позитивний вплив на впровадження реформи середньої школи, яка визначена одним із середньострокових пріоритетів діяльності Уряду України на 2017—2020 роки.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 144-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”

  Схвалити проект Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту “Фінська підтримка реформи української школи”.

  Уповноважити Міністра освіти і науки Гриневич Лілію Михайлівну підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73