• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Федеративної Республіки Бразилія про здійснення оплачуваної діяльності особами, які перебувають на утриманні дипломатичного, консульського та адміністративно-технічного персоналу.

  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Федеративній Республіці Бразилія Ростислава Троненка уповноважено на її підписання.

  Підписання проекту Угоди створить правові підстави для працевлаштування як членів сімей працівників дипломатичної служби України в Бразилії, так і членів сімей персоналу дипломатичних установ ФРБ в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 16 травня 2018 р. № 321-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про здійснення оплачуваної діяльності особами, які перебувають на утриманні дипломатичного, консульського та адміністративно-технічного персоналу

  1. Схвалити проект Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про здійснення оплачуваної діяльності особами, які перебувають на утриманні дипломатичного, консульського та адміністративно-технічного персоналу.

  2. Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Федеративній Республіці Бразилія Троненка Ростислава Володимировича підписати  зазначену Угоду. 

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27