• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку про продовження дії Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо поглиблення співробітництва.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на її підписання.

  Реалізація Угоди надасть можливість продовжити виконання заходів, передбачених зазначеним Меморандумом, протягом двох наступних років.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 червня 2018 р. № 414-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку про продовження дії Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо поглиблення співробітництва

  1. Схвалити проект Угоди між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку про продовження дії Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо поглиблення співробітництва.

  2. Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27