• In English
 • Кабінет Міністр прийняв рішення про підписання Угоди між урядами України та Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво та Протоколу між урядами про втілення фінансової допомоги. Міністра оборони уповноважено на підписання зазначених документів.

  Розпорядження створює правові підстави для надання Турецькою стороною фінансового ресурсу для закупівлі товарів та послуг на суму 200 мільйонів турецьких лір, а також сплати короткострокових навчальних курсів для військовослужбовців Збройних Сил України на суму 5 мільйонів турецьких лір.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 липня 2019 р. № 528-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво та Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги

  Схвалити проекти Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво та Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги.

  Уповноважити Міністра оборони Полторака Степана Тимофійовича на підписання зазначених Угоди та Протоколу.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29