• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Туніської Республіки про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах. В.о. Голови Державної фіскальної служби уповноважено на її підписання.  

  Виконання положень Угоди сприятиме розвитку міжнародного митного співробітництва між державами у рамках надання взаємної адміністративної допомоги у митній сфері, зокрема з питань запобігання, виявлення правопорушень митного законодавства, забезпечення безпеки у двосторонній торгівлі, обміну інформацією на автоматичній основі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 08 травня 2019 р. № 296-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туніської Республіки про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах

  Схвалити проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Туніської Республіки про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах.

  Уповноважити начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби Власова Олександра Сергійовича, на якого згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 627 тимчасово покладено виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби, підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67