• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог.

  Надзвичайного і Повноважного Посла України в Східній Республіці Уругвай за сумісництвом Ю. О. Дюдіна уповноважено на її підписання.

  Положеннями зазначеної Угоди передбачається, що громадяни України можуть перебувати на території Східної Республіки Уругвай упродовж строку, що не перевищує 90 днів, який поновлюється на інший строк у 90 днів.

  Громадяни Східної Республіки Уругвай можуть перебувати на території України протягом строку, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

  Укладення Угоди сприятиме розвитку партнерських відносин в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах, а також підсилить переговорні позиції України щодо лібералізації візового режиму з іншими державами, громадяни яких перетинають зовнішні кордони ЄС без віз.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 658-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог

  Схвалити проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Східної Республіки Уругвай про взаємне скасування візових вимог.

  Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Східній Республіці Уругвай за сумісництвом Дюдіна Юрія Олексійовича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27