• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів.

  Згідно з проектом документа громадяни обох країн матимуть можливість в’їжджати та перебувати на території іншої держави без віз строком до 90 днів протягом 180 днів.

  Це сприятиме не лише посиленню дружніх відносин двох держав, а й збільшенню кількості громадян Колумбії, які відвідують Україну.

  Крім того, укладання угоди підсилить переговорні позиції України щодо лібералізації візового режиму з іншими державами, громадяни яких перетинають зовнішні кордони ЄС без віз.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 вересня 2019 р. № 865-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів

  Схвалити проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Колумбія про взаємне скасування візових вимог для пред’явників звичайних паспортів та інших проїзних документів.

  Уповноважити Постійного представника України при Організації Об’єднаних Націй Єльченка Володимира Юрійовича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 27