• In English
 • Україна та Литовська Республіка з метою розвитку дружніх відносин та у зв’язку з необхідністю забезпечення на законодавчому рівні захисту соціально-трудових прав українських громадян, які здійснюють оплачувану діяльність на території Литовської Республіки, та громадян Литовської Республіки, які здійснюють оплачувану діяльність на території України, домовилися про укладення Угоди, що регулює трудову міграцію між двома державами.

  Уряд схвалив відповідний проект Угоди між двома країнами про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції. Міністра соціальної політики Андрія Реву уповноважено на її підписання.

  Угода сприятиме зміцненню співпраці в сфері захисту прав та інтересів працівників двох держав та боротьби з нелегальною працею.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 932-р
  Київ
  Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції

  Схвалити проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції.

  Уповноважити Міністра соціальної політики Реву Андрія Олексійовича підписати зазначену Угоду.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73