• In English
 • Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження “Про підписання Спільного листа Кабінету Міністрів України та Кредитної установи для відбудови (KfW) щодо Проекту “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)”.

  Підписання Спільного листа сприятиме відновленню використання коштів державним підприємством “НЕК “Укренерго” та проведенню платежів за контрактами, укладеними в рамках Кредитної угоди між Кабінетом Міністрів України та KfW від 30 грудня 2011 р. з урахуванням передачі Мінфіну прав на управління державним підприємством “НЕК “Укренерго”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 липня 2019 р. № 589-р
  Київ
  Про підписання Спільного листа Кабінету Міністрів України та Кредитної установи для відбудови (KfW) щодо Проекту “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)”

  1. Схвалити проект Спільного листа Кабінету Міністрів України та Кредитної установи для відбудови (KfW) щодо внесення змін до Кредитної угоди між Кабінетом Міністрів України та KfW про надання позики у сумі 65 500 000, 00 євро для фінансування Проекту “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)” від 30 грудня 2011 року.

  2. Уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну на підписання зазначеного Спільного листа.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27