• In English
 • Урядом прийнято рішення, яке дозволить Міністру фінансів Маркаровій О. С.  підписати  спільного листа Кабінету Міністрів України та KFW щодо внесення змін до Індивідуальної кредитної угоди між KfW та Кабінетом Міністрів України (проект “Реконструкція підстанцій у східній частині України”) від 10 жовтня 2016 року та спільного листа Кабінету Міністрів України, KfW та державного підприємства «Національна енергетична компанія “Укренерго” щодо внесення змін до Окремої угоди до зазначеної Індивідуальної кредитної угоди.

  Зазначене дозволить державному підприємству «НЕК “Укренерго” розпочати використання у повній мірі залучених кредитних ресурсів для завершення проекту “Реконструкція підстанцій у східній частині України” у запланованих обсягах, який забезпечить підвищення  ефективності, якості та надійності передачі електроенергії в східних областях України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 липня 2019 р. № 590-р
  Київ
  Про підписання спільних листів Кабінету Міністрів України та Кредитної установи для відбудови (KfW) щодо проекту “Реконструкція підстанцій у східній частині України”

  1. Схвалити проект спільного листа Кабінету Міністрів України та KfW щодо внесення змін до Індивідуальної кредитної угоди між KfW, Франкфурт-на-Майні (“KfW”) та Кабінетом Міністрів України (“Позичальник”) на 150 млн. євро (проект “Реконструкція підстанцій у східній частині України”) від 10 жовтня 2016 р. та проект спільного листа Кабінету Міністрів України, KfW та державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” щодо внесення змін до Окремої угоди до зазначеної Індивідуальної кредитної угоди.

  2. Уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписати зазначені у пункті 1 цього розпорядження спільні листи.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37