• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Протоколу між урядами України та Ісламської Республіки Іран про внесення змін і доповнень до Угоди про повітряне сполучення між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран.

  Протоколом вносяться відповідні зміни та доповнення до зазначеної Угоди, зокрема до пункту 1 статті 3 “Призначення авіапідприємств” в частині, що стосується збільшення кількості призначених авіапідприємств з одного до декількох з кожної сторони.

  Крім того, до Угоди включено нову статтю 11 bis “Безпека польотів”, якою встановлюється механізм інспектування авіапідприємств з метою оцінки їх відповідності стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

  Підписання Протоколу дасть змогу вдосконалити двосторонню договірно-правову базу співробітництва в сфері повітряних перевезень між двома країнами, а також розширить рамки доступу на ринок міжнародних регулярних повітряних перевезень між двома країнами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 квітня 2018 р. № 276-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран про внесення змін і доповнень до Угоди про повітряне сполучення між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран

  Схвалити проект Протоколу між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран про внесення змін і доповнень до Угоди про повітряне сполучення між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран.

  Уповноважити Голову Державної авіаційної служби Більчука Олександра Васильовича підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21