• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Протоколу між урядами України і Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між двома державами про міжнародні автотранспортні перевезення.

  Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну надано повноваження на підписання зазначеного Протоколу.

  Протоколом передбачається звільнення від дозвільної системи транспортні засоби категорії Євро-5 та вище для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень. Це дасть вітчизняним перевізникам нові можливості в здійсненні своєї діяльності. Крім того, Україна зможе залучити додаткові вантажопотоки, адже британські перевізники також зможуть виконувати перевезення до України без дозволів.

  Лібералізація умов виконання міжнародних вантажних автомобільних перевезень, це новий імпульс для розвитку галузі.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 322-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії про міжнародні автотранспортні перевезення

  Схвалити проект Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії про міжнародні автотранспортні перевезення.

  Уповноважити Міністра інфраструктури Омеляна Володимира Володимировича підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21