• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал.

  Міністра фінансів України Олександра Данилюка уповноважено на його підписання.

  Проект Протоколу, який підготовлено у відповідності до Модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку, передбачає:

  - збільшення розміру ставок оподаткування процентів та роялті —
  з 0 % до 5%;

  - вдосконалення процедури взаємного узгодження (вирішення податкових спорів) за допомогою арбітражу;

  - значне розширення можливостей Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 квітня 2018 р. № 212-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року

  Схвалити проект Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року.

  Уповноважити Міністра фінансів Данилюка Олександра Олександровича підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27