• In English
 • Уряд схвалив проект Протоколу про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учиненого 9 вересня 2015 року, ратифікованого Законом України від 03.02.2016 № 977-VIII. Також надано повноваження Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Польща Дещиці Андрію Богдановичу на підписання цього Протоколу.

  Згідно з проектом Протоколу кінцевою датою укладання контрактів із польськими компаніями для виконання робіт і надання послуг замість 6 квітня 2018 року встановлюється 31 грудня 2019 року, також буде знято обмеження щодо мінімальної суми контракту на консультаційні послуги.

  Прийняття розпорядження дозволить профінансувати за рахунок коштів пільгового кредиту у сумі до 100 млн. євро проекти з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону. Зокрема, додатком 9 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” визначено, що за рахунок кредитних коштів буде профінансовано:

  Проект з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг західного регіону для подальшого якісного поєднання їх з автомобільними дорогами Республіки Польща;

  Проект з розбудови підрозділів охорони кордону;

  Проект з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 595-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учиненого в м. Варшаві 9 вересня 2015 року

  Схвалити проект Протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учиненого в м. Варшаві 9 вересня 2015 року.

  Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща Дещицю Андрія Богдановича на підписання зазначеного Протоколу.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67