• In English
 • Уряд схвалив Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності, а також уповноважив на його підписання заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка.

  Рішення Уряду сприятиме розвитку двосторонньої співпраці та обміну досвідом у сферах технічного регулювання, стандартизації, метрології та оцінки відповідності, що створить умови для подолання технічних бар’єрів у торгівлі між обома державами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 812-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності

  Схвалити проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про співробітництво у сфері стандартизації, метрології та оцінки відповідності.

  Уповноважити заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Бровченка Юрія Петровича  підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21