• In English
 • Уряд прийняв рішення про підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року.

  Розпорядженням Уряду схвалено проект зазначеного Протоколу та уповноважено Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова Гнатишина Івана Миколайовича на його підписання.

  Реалізація Протоколу дозволить врегулювати проблему, пов’язану з перетинанням українсько-молдовського державного кордону громадянами України та Республіки Молдова, які здійснюють регулярні міжнародні пасажирські та вантажні перевезення, і перевищують граничні строки перебування на території зазначених держав.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 вересня 2018 р. № 632-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року

  1. Схвалити проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про міжнародне автомобільне сполучення від 20 березня 1993 року.

  2. Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова Гнатишина Івана Миколайовича підписати зазначений Протокол.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27