• In English
 • Завершено підготовку до підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.

  Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням уповноважив Голову Державної міграційної служби України Максима Соколюка на підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.

  Підписанням цього документа успішно завершить розпочатий ще у 2016 році переговорний процес із Литовською Республікою та надалі продовжуватиме налагодження ефективного міжнародного співробітництва у сфері реадмісії осіб.

  Реалізація згаданого міжнародного договору сприятиме формуванню позитивного іміджу України, оскільки підкреслить розвиток партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою, а також визначить на основі взаємності швидкі й ефективні процедури ідентифікації і безпечного та організованого повернення осіб, які не дотримуються правил в’їзду, виїзду та перебування на території України або Литовської Республіки.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 грудня 2018 р. № 931-р
  Київ
  Про підписання Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб

  Схвалити проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.

  Уповноважити Голову Державної міграційної служби Соколюка Максима Юрійовича підписати зазначений Протокол.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29