• In English
 • Уряд схвалив проект Мирової угоди між компанією “Elsamex S.A.” (Королівство Іспанія) та Державним агентством автомобільних доріг України.

  Рішення прийнято з метою врегулювання спору за претензією зазначеної Агентства, який виник у зв’язку з виконанням зовнішньоекономічного контракту, яким передбачено експлуатаційне утримання дороги М06 Київ-Чоп (км 434+230 – км 621+500).

  Прийняття розпорядження дозволить забезпечити мирне врегулювання спору та запобігти пред’явленню до міжнародного арбітражу позову до Укравтодору на суму понад 5,8 млн. євро та уникненню значних витрат Державного бюджету України у ході арбітражного розгляду спору.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 320-р
  Київ
  Про підписання Мирової угоди між компанією “Elsamex S.A.” (Королівство Іспанія) та Державним агентством автомобільних доріг України

  1. Схвалити проект Мирової угоди між компанією “Elsamex S.A.” (Королівство Іспанія) та Державним агентством автомобільних доріг (далі — Мирова угода).

  2. Уповноважити виконувача обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг Новака Славоміра Ришардовича підписати Мирову угоду.

  3. Державному агентству автомобільних доріг забезпечити виконання Мирової угоди після її підписання.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21