• In English
 • Уряд схвалив проект Меморандуму про взаєморозуміння між урядами України та Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері спорту. Міністра молоді і спорту Ігоря Жданова уповноважено на його підписання.

  Меморандум укладається з метою забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-саудівських зв’язків у сфері спорту через центральні органи виконавчої влади та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості.

  Меморандумом має бути закріплено практичний механізм співробітництва у вказаній сфері, що сприятиме розвитку двосторонніх зв’язків у сфері спорту, обміну досвідом підготовки спортсменів з різних видів спорту, співробітництву між спортивними установами обох держав, встановленню безпосередніх контактів між спортивними клубами, співпраці з питань спортивної медицини та антидопінгової діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 905-р
  Київ
  Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері спорту

  Схвалити проект Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво у сфері спорту.

  Уповноважити Міністра молоді та спорту Жданова Ігоря Олександровича підписати зазначений Меморандум.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73