• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Меморандуму про взаємодію між урядами України та Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання Меморандуму.

  Меморандум укладається з метою забезпечення необхідних правових умов для розвитку двосторонніх українсько-кувейтських зв’язків у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту через центральні органи виконавчої влади, молодіжні громадські організації та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості. Меморандумом має бути закріплено практичний механізм співробітництва.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 березня 2018 р. № 163-р
  Київ
  Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту

  Схвалити проект Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначений Меморандум.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73