• In English
 • Уряд прийняв рішення про схвалення листа Уряду України до Організації економічного співробітництва та розвитку стосовно приєднання до Рекомендації Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо ефективного публічного інвестування на всіх рівнях врядування.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на його підписання.

  Приєднання до Рекомендації Організації економічного співробітництва та розвитку забезпечить правову та методологічну основи активної співпраці Уряду та органів самоврядування з ОЕСР у сфері публічного інвестування на субнаціональному рівні, надасть можливість Уряду оцінювати сильні і слабкі сторони публічного інвестування, вирішувати його системні проблеми.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 829-р
  Київ
  Про підписання листа Уряду України до Організації економічного співробітництва та розвитку стосовно приєднання до Рекомендації Організації економічного співробітництва та розвитку щодо ефективного публічного інвестування на всіх рівнях врядування

  Схвалити проект листа Уряду України до Організації економічного співробітництва та розвитку стосовно приєднання до Рекомендації Організації економічного співробітництва та розвитку щодо ефективного публічного інвестування на всіх рівнях врядування.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначений лист.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67