• In English
 • Уряд схвалив проект Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством соціальної політики України, Українським фондом соціальних інвестицій та KfW на суму 9 млн євро.

  Фінансова підтримка від Уряду Федеративної Республіки Німеччина у рамках двостороннього співробітництва передбачається на проект “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”.

  Міністра соціальної політики Андрія Реву уповноважено на підписання зазначеної Угоди.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 березня 2018 р. № 190-р
  Київ
  Про підписання Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством соціальної політики (“Отримувач”), Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) (“Агенція з реалізації проекту”) та KfW на суму 9 млн. євро (проект “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” “УФСІ VІ”)

  Схвалити проект Фінансової та проектної угоди між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством соціальної політики (“Отримувач”), Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) (“Агенція з реалізації проекту”) та KfW на суму 9 млн. євро (проект “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” “УФСІ VI”).

  Уповноважити Міністра соціальної політики Реву Андрія Олексійовича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73