• In English
 • Уряд уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати Додаткову угоду № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування заходу “Підтримка ЄС для Сходу України”.

  Підписання Додаткової угоди збільшить обсяг фінансування ЄС заходу “Підтримка ЄС для Сходу України” на 10 млн. євро і, отже, загальний бюджет зазначеної Угоди про фінансування становитиме 60 млн. євро. Це дозволить розширити територію реалізації заходів, спрямованих на сприяння миру, економічному відновленню та примиренню, на регіони, що межують з Азовським морем, зокрема – частини Запорізької області.

  Допомога сприятиме:

  - покращенню врядування, місцевого розвитку та наданню послуг шляхом розвитку спроможностей на місцевому рівні для ґендерно-чутливих реформ децентралізації та адміністративної реформи;

  - стимулюванню зайнятості та економічному зростанню шляхом надання допомоги для розвитку мікро-, малих та середніх підприємств;

  - зміцненню соціальної єдності та примиренню через заохочення громадських ініціатив;

  - підтримці секторальних реформ та структурних змін у сфері охорони здоров’я, освіти та критичної інфраструктури.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 483-р
  Київ
  Про підписання Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування заходу “Підтримка ЄС для Сходу України”

  Схвалити проект Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування заходу “Підтримка ЄС для Сходу України”.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55