• In English
 • Уряд прийняв рішення про підписання міжнародного договору щодо продовження виконання програми ЄС “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України”.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України” від 20 грудня 2013 року.

  Підписання Додаткової угоди дозволить продовжити загальний період реалізації згаданої програми до 20 грудня 2022 року шляхом збільшення періоду її практичної реалізації на 2,5 роки. Зміна строків реалізації дозволить отримати фінансування з боку Сторони ЄС у розмірі до 35 млн. євро за результатами виконання умов Угоди.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 826-р
  Київ
  Про підписання Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України” від 20 грудня 2013 року (ENPI/2012/023-677)

  Схвалити проект Додаткової угоди № 2 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Угоди про фінансування програми “Продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України” від 20 грудня 2013 року.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55