• In English
 • Уряд прийняв рішення про підписання Додаткової угоди № 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування  “Щорічні програми дій з ядерної безпеки 2011 року — частина II”. Підписати документ уповноважено Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва С. І.

  Реалізація розпорядження дасть можливість продовжити виконання “Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року — частина II” та завершити реалізацію проекту 114.01/11Е “Створення установки для звільнення матеріалів від регулюючого контролю на ЧАЕС” до 31 грудня 2019 року.

  Створення зазначеної установки сприятиме проведенню робіт з кондиціювання відповідно до норм та правил з радіаційної безпеки радіоактивних матеріалів, які утворюються на Чорнобильській АЕС під час зняття її з експлуатації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 червня 2019 р. № 409-р
  Київ
  Про підписання Додаткової угоди № 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування “Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року — частина II”

  Схвалити проект Додаткової угоди № 1 (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією, яка діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування “Щорічної програми дій з ядерної безпеки 2011 року — частина II”.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75