• In English
 • Уряд прийняв розпорядження “Про підписання Декларації про наміри щодо створення макрорегіональної Стратегії ЄС для Карпатського регіону”.

  Підготовку до підписання зазначеної Декларації здійснено у відповідь на пропозицію Міністерства економічного розвитку Республіки Польща висловити офіційну позицію Уряду України та підписати згадану Стратегію разом з іншими країнами Карпатського регіону.

  Передбачається, що від імені Уряду України зазначену Декларацію підпише Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України С. І. Кубів. Декларацію також підпишуть представники Урядів Республіки Польща, Республіки Сербія, Республіки Молдова, Словацької Республіки, Чеської Республіки, Румунії та Угорщини.

  Підписання Декларації створить правові підстави для участі України в розробці проекту нової макрорегіональної Стратегії для Карпатського регіону. Ця Стратегія сприятиме ефективному територіальному розвитку Карпатських територій та стане можливістю для вирішення спільних проблем розвитку Карпат.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 613-р
  Київ
  Про підписання Декларації про наміри щодо створення макрорегіональної Стратегії ЄС для Карпатського регіону

  Схвалити проект Декларації про наміри щодо створення макрорегіональної Стратегії ЄС для Карпатського регіону.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Декларацію.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55