• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Меморандуму про взаєморозуміння між урядами Австралії, Королівства Бельгія, Малайзії, Королівства Нідерланди та України щодо фінансової підтримки судового переслідування винних у збитті літака рейсу МН17 17 липня 2014 року. Внаслідок збиття літака Малазійських авіаліній у Донецькій області трагічно загинули 298 осіб.

  Прийняттям розпорядження Уряд вкотре підтверджує свою відданість підтримці розслідування щодо осіб, підозрюваних у збитті боїнгу MH17, з огляду на міжнародний характер трагедії та з метою встановлення шкоди, заподіяної всім жертвам трагедії, а також з метою зробити судовий процес якомога більш доступним для всіх близьких родичів жертв.

  Для досягнення мети Меморандуму останнім засновується Комітет фінансового нагляду, до складу якого будуть входити представники урядів Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України та урядів тих держав, громадяни яких постраждали у катастрофі, і які здійснили фінансовий внесок у судовий розгляд.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1083-р
  Київ
  Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом Австралії, Урядом Королівства Бельгія, Урядом Малайзії, Урядом Королівства Нідерланди та Урядом України щодо фінансової підтримки судового переслідування винних у збитті літака рейсу МН17 17 липня 2014 року

  Схвалити проект Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом Австралії, Урядом Королівства Бельгія, Урядом Малайзії, Урядом Королівства Нідерланди та Урядом України щодо фінансової підтримки судового переслідування винних у збитті літака рейсу МН17 17 липня 2014 року.

  Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Нідерланди Ченцова Всеволода Валерійовича підписати зазначений Меморандум.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27