• In English
 • Уряд прийняв рішення про підготовку та проведення міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам, що дозволяє започаткувати практичну стадію підготовки до проведення у м. Києві 30 вересня – 1 жовтня 2019 року тематичної міжнародної  конференції високого рівня.

  Першу міжнародну конференцію такого рівня у рамках Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні було проведено українською стороною 7-8 листопада 2018 року. Її головною метою було  вивчення та ідентифікація гібридних загроз, їх розпізнавання та класифікація, кіберзахист та протидія тероризму. Проведення заходу мало важливі як практичні, так і політичні результати.

  Головна мета заходу, запланованого до реалізації восени 2019 року – вироблення спільних механізмів протидії гібридним загрозам, нового розуміння військової сили та стратегії у контексті сучасних засобів протистояння, започаткування спільних з НАТО проектів та розвиток існуючих ініціатив з метою підвищення ефективності співпраці з НАТО з питань викликів сучасної війни, а також зміцнення обороноздатності України та стійкості суспільства в цілому.

  Розпорядженням передбачається утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення конференції на чолі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  Крім того, Організаційному комітету доручається затвердити відповідний план заходів з підготовки та проведення конференції, а також врегулювати організаційно-фінансові питання, пов’язані з її проведенням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 квітня 2019 р. № 257-р
  Київ
  Про підготовку та проведення міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам

  1. У рамках діяльності Платформи Україна — НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні провести 30 вересня — 1 жовтня 2019 р. у м. Києві міжнародну конференцію з питань протидії гібридним загрозам.

  2. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам у складі згідно з додатком.

  Надати голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та у разі потреби вносити до нього зміни.

  3. Організаційному комітетові затвердити у місячний строк план заходів з підготовки та проведення міжнародної конференції з питань протидії гібридним загрозам та кошторис відповідних витрат.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55